Nie trenujesz, pozostajesz w tyle

Ogromnie pożądamy zostać przednim napastnikiem, bądź nadzwyczaj imaginuje nam się bycie wybitnym muzykiem. Właściwie, nie ma w pełni znaczenia kim byśmy chcieli być. W wszelkim przypadku, jeśli imaginuje się nam bycie najlepszym, albo chociaż niesłychanie przyzwoitym, w takim razie musimy poświęcić de facto niemało czasu tudzież zaangażowania.

Nawet jednostki obdarzone solidnym geniuszem muszą nader wiele ćwiczyć, ażeby nie tkwić w miejscu. Niewątpliwie będzie im wiele prościej uzyskać cel, jednak o ile ledwie zakończoną uczyć się, w takim razie w którymś miejscu zabraknie im nawet ich ogromnego daru. Nie ma zgoła tu znaczenia czy chodzi o napomkniętą piłkę, gitarę, istotne jest to, by nie kończyć się polepszać, a bez treningów, zajęć gry na gitarze przyjdzie okres, iż staniemy w miejscu.

W tamtym czasie pozostali, którzy nader mocno uczyli, rozpoczną nas stopniowo przewyższać i zostawiać w tyle. Osiągnięcie sukcesu bezustannie jest od groma łatwiejsze aniżeli utrzymanie danej pozycji lidera. Wskutek tego też powinno się zawsze pamiętać o szkoleniu.

To umożliwi nam dopieszczać swój talent oraz bez ustanku się rozwijać. Pod żadnym pozorem nie można być tak dobrym, ażeby nie być w stanie być jeszcze lepszym.