Wypada zmienić programy uczenia

Zwiedzając odmiennego modela fora opublikowane w sieci co rusz regularniej docieram do wniosku, iż nasz proces szkolenia jest subtelnie mówiąc, kiepski. Gruntownie nie mam tu na myśli błędów ortograficznych. Nasz język naprawdę jest wybitnie ciężki i sam notabene w szeregu przypadków taki błąd wykonuję.

Względnie chodzi o to, że młodzi nie potrafi racjonalnie się wypowiadać. Rozpocznijmy od tamtego, iż na forum tworząc jakikolwiek kolejny temat powinno się podać tytuł. Już tutaj po wielokroć zdarzają sie takie kawałki: wynajem samochodów, a dalej jest jeszcze gorzej. Często muszę przeczytać dany post kilka razy, a i tak całkiem nie mam pojęcia o co chodziło. Pewnie często problemem jest totalny brak czasu osoby zakładającej nowy temat, ale warto w tytule dać coś więcej niż samo ogrodniczy. Dlaczego przed wejściem w temat tak naprawdę muszę snuć domysły o czym będę czytał?

Wychodzi w tej okolicy pełny brak zdolności przekazania kwintesencji ledwo w kilku słowach, a tego jak sięgam pamięcią nauczano mnie na polskim. Dziś chyba z większym natężeniem zależy na ludziach, którzy nie gruntownie myślą, by być w stanie im wciskać wszelki kit. Powinno się to nadzwyczaj bezzwłocznie przekształcić!