Kiedyś bodaj było porządniej

Jak sporo godzin przebywacie w Internecie? Na wielorakiego typu forach, czatach lub serwisach społecznościowych? Z jakiego powodu pytam. Zauważyłem, że niezwykle mnóstwo ludzi, które da się w kółko spotkać w tamtych miejscach, przede wszystkim na chacie, zaczyna notorycznie używać żargonu sieci.

Miast napisać zaraz wracam, piszą zw, wielokrotnie pojawiają się takie omg lub btw itp. Czyni się to dlatego, żeby coś rychlej wpisać. Ktoś kto pierwszy raz wejdzie w takie miejsce, wobec tego niezmiernie w kółko kompletnie nie ma pojęcia o co chodzi. Nie jest to niechybnie nazbyt normalne. Zgoła kapuję oszczędności w czasie, niemniej jednak z kolei to się przesuwa np. na fora.

Trafi taki oszczędzający na czasie i nazywa temat gitary, w opisie strzeli kilka btw i z kolei wyczekuje, iż ktoś mu pomoże, zwykle w nieco minut po założeniu bieżącego tematu.

Nie wiem, toż jak zauważam taki temat klimatyzacja, to go se pomijam i idę do kolejnego. Także szanuję własny czas i to ogromnie szanuję, w takim razie nie będę tracił go na frapowanie się w czym jest przeszkoda.